Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duracell Team vznikl v červnu 2007 u příležitosti účasti na již tradičním libereckém turnaji Summer Cup, který je každoročně pořádán oddílem Slavia TU Florbal Liberec.
Tým byl postaven z hráčů různých lig a oddílů, dokonce i pohlaví. To co všechny spojovalo, bylo kamarádství se dvojicí sportovních manažerů. Jmenovitě Terezií BaTerkou Párysovou a Filipem Kopeckým. Jádro Duracellu tvoří hráči bratrského týmu FBC MyšM.A.S.H. který se pravidelně účastní univerzitní ligy. Konkrétní soupisku s podrobnými informacemi o hráčích naleznete na našich stránkách.
Jak jsem již zmínil, dvojice našich zkušených sportovních manažerů (oba to oficiálně vystudovali.  Poznámka autora) poskládala velmi ofenzivní tým o celkovém počtu jedenácti hráčů. Ofenzivní proto, že útočníků z 10 hráčů v poli bylo hned 8! I přes tento nepoměr 8:2 náš tým hraje klasický florbalový systém se dvěma beky a třemi útočníky, konkrétně 2, 1, 2 

Na otázku proč se jmenujeme Duracell Team, si dokáže odpovědět každý, kdo zná naší kapitánku. Tedy BaTerku.. Ano je to tak nějak odvozeno od její přezdívky. Jinak oficiální autorský nápad patří výborně bránícímu útočníkovi Rejmimu!